banner_tsf
banner_isbanknew
genclikvesporlogo
banner_tsf20yil
Katılımcıların Dikkatine!
duyuruonemliDeğerli Katılımcılar;
Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası çevrimiçi kayıt bölümündeki bazı kayıtlarda "İl Birinciliğine katılmadı" bölümü işaretlenmiş görünmektedir. Türkiye Satranç Federasyonu Yürütme Kurulu bu sporcular için (Yönergenin 2.3.3 maddesinde belirtilen sporcular hariç ! )aşağıdaki kararı almıştır.

 "Türkiye Şampiyonalarında il yarışmalarına geçerli mazeretleri nedeniyle katılamayan sporcular yönergede belirtilen katkı paylarının dışında 100 TL pay ödeyerek katılımlarının uygun görülmesine" karar verilmiştir.

 Buna göre bu bilgi doğru ise katkı payı dışında 100 TL' yi Türkiye İş Bankası Ankara şubesi Federasyon hesabına "Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası Organizasyon Katkı Payı" açıklaması ile yatırılması ve (Hesap: 4200- 593 08 38 Iban: TR820006400000142005930838) dekontun yanınızda bulundurulması gerekmektedir.

 İl Birinciliğine katıldıysanız ve aşağıdaki listede "İl Birinciliğine katılmadı" işaretliyse; sporcunun adı, soyadı ve hangi ilde birinciliğe katıldığı bilgilerinin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ve Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adreslerine ivedilikle gönderilmesini önemle hatırlatırız.
 
Turkish Chess Federation © 2011